Herbaty Dilmah Exceptional

 1. PERFEKT CEYLON TEA
  Czarna herbata wysokogórska uprawiana w chłodnym i wilgotnym klimacie. Daje napar rubinowy, bogaty w smaku, świeży w charakterze, z nutą trawy. Herbata niezbyt mocna, ale też nie za lekka. Dla koneserów.
 2. VALLEY OF KINGS CEYLON PEKOE
  Czarna herbata- lekka, o delikatnym charakterze typowym dla upraw wysokogórskich.Złotopomarańczowy, odświeżający podniebienie napar z nutą owocowo- ziołową.
 3. MAHARAJAN RESERVE ASSAM
  Klasyczna czarna herbata indyjska Assam- łagodna i lekka o charakterystycznym dla upraw assamskich słodowym smaku. Subtelna i wytworna herbata na każdą pore dnia.
 4. ELEGANT EARL GREY
  Czarna herbata cejlońska w połączeniu z olejkiem bergamoty daje sredniej mocy napar o delikatnej cytrusowej nucie. Herbata odświeżajaca, a zarazem elegancka.
 5. LIVELY LIME AND ORANGE FUSION
  Wysoko uprawiana cejlońska czarna herbata daje jasnozłoty napar idealny na podwieczorek. Aromaty ożeźwiającej cytryny, kwaskowatej limonki i słodkiej pomarańczy.
 6. BERRY SENSATION
  Wysokogórska czarna herbata w kompozycji z aromatami truskawek, malin, i jagód daje napar jasny w barwie, delikatny w smaku- idealny na gorąco oraz jako herbata mrożona.
 7. ROSE WITH FRENCH VANILLA
  Herbata średniej mocy o kwiatowym aromacie. Róża w połączeniu z nutą francuskiej wanilii , skomponowana z czarną herbatą daje napój elegancki, idealny na romantyczne popołudnie.
 8. ITALIAN ALMOND TEA
  czarna herbata cejlońska skomponowana z aromatem słodko-gorzkich migdałów włoskich. napar średniej mocy, o bogatym bukiecie aromatów oraz przyjemnej słodkawej koncówce.
 9. ARABIAN MINT TEA WITH HONEY
  Czarna herbata z pojedynczej cejlońskiej plantacji, skomponowana z orzeźwiającą, aromatyczną mietą daje lekki i odświeżający napar. Smak uzupełnia słodka nuta miodowa.
 10. PEPPERMINT AND ENGLISH TOFFEE
  Czarna herbata cejlońska w połączeniu z pełną, kremową w charakterze nutą angielskiego toffi, o żywej końcówce miętowej, daje napar dobrze zbudowany i zmysłowy.
 11. CEYLON GREEN TEA
  Zielona herbata z lekko cierpkim posmakiem charakterystycznym dla najlepszych herbat zielonych, daje jasnozółty napar z odcieniami oliwkowymi. Delikatna ze słodkawą końcówką.
 12. FRAGRANT JASMINE GREEN TEA
  Zielona herbata o dużych liściach z dodatkiem płatków jaśminu. Napar łagodny i delikatny, o wyjatkowym aromacie oraz nucie słodyczy. Herbata relaksująca, skłaniająca do refleksji.